Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Poniższy dokument określa zasady ochrony i przechowywania danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu animalbody.pl

2. Dane osobowe przekazywane przez klientów sklepu http://animalbody.pl są przetwarzane przez Imperius Monika Sporysz z siedzibą ul. Panienki 43 43-340 Kozy

NIP: 9372683891 REGON: 364948056

3. W celu realizacji umowy animalbody.pl zbiera następujące dane personalne:

- imię i nazwisko, adres e-mailowy, adres, numer telefonu; w przypadku przedsiębiorców: dane do faktury ( NIP, adres firmy)

4.Powierzone dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu:

a)realizacji umowy

b)obsługi procesu rejestracji klienta oraz logowania do założonego konta

b)jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o promocjach w sklepie animalbody.pl
Jednocześnie informujemy, że w każdej chwili klientowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody na otrzymywanie newslettera poprzez wysłanie maila na adres mailowy sklepu z informacją "rezygnacja z newslettera".

5. Klient sklepu http://animalbody.pl ma m. in. prawo do żądania informacji o treści przechowywanych na Państwa temat danych, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, uaktualnienia lub też sprostowania podanych danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia na stronie http://animalbody.pl w zakładce "Twoje Konto" - jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

6.Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa (Ustawa o ochronie danych osobowychz dnia 29.08.1997 r.; rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych -Dz. U. Nr 100, poz. 1024).

7.W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do takich podmiotów jak: firmy kurierskie, operatorów systemów płatności, itp. W takich sytuacjach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.


8. Animalbody.pl jest uczestnikiem programu „Zaufane Opinie” w ramach usługi 
świadczonej przez Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), ul. Grunwaldzka 182, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy 
KRS, pod numerem KRS: 0000493884, NIP: 7792420393, REGON: 302655470 polegającej na przesyłaniu przez Ceneo do Użytkowników za pośrednictwem poczty elektronicznej ankiet służących uzyskaniu od Użytkownika opinii na temat transakcji dokonywanej przez Użytkownika w Sklepie, a także na 
zamieszczaniu w serwisie dostępnym w domenie Ceneo.pl  opinii wyrażonych przez Użytkowników w rezultacie otrzymania ankiet.


9.Użytkownik dokonujący zakupu w animalbody.pl może dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazanie jego danych osobowych, w tym adresu e-mail do Ceneo. oraz na przetwarzanie przez Ceneo jego danych osobowych – wyłącznie w celu wypełnienia ankiety wskazanej w punkcie 7. 


O nas

Sklep z suplementami dla Twojego psa, suplementy,

w ofercie również miski, ubranka, legowiska

Sklep animalbody.pl oferuje Państwu najwyższej jakości suplementy dla psów regulujące dietę, przeznaczone dla alergików, wspomagające prawidłowy rozwój, wpływające na piękną lśniące sierść i włosy, dbające o zdrowe kości stawy oraz odpowiednie funkcjonowanie narządów pupila. W ofercie posiadamy suplementy najlepszcyh producentów:m.in suplementy firmy POKUSA. Odżywki dla psa pomagają mu w dochodzeniu do siebie po przebytej chorobie oraz profilaktycznie przed różnymi schorzeniami. Każdy pies jest narażony na choroby stawów, układu pokarmowego i nerwoego, dlatego powinniśmy podawać im witaminy specjalnie przygotowane dla psów. Nasza oferta posiada również ekskluzywne akcesoria dla psów m.in. luksusowe legowiska dla psów, oryginalnie projektowane budy i domki, nowoczesne miski na karmę i wodę, smycze i ubranka ręcznie robione. Najwyższej jakości produkty ze sklepu animalbody.pl dla psów zadbają, aby Państwa pies był szczęśliwy i zdrowy.
Dowiedz się więcej o animalbody.pl
Największy wybór najlepszych suplementów dla psów. W razie pytań zadzwoń tel. 512 584 843

Newsletter

Otrzymuj ekskluzywne oferty i bądź na bieżąco z nowymi produktami !

Bądź na bieżąco